Jednostka urojona jest nieomal pomostem między bytem i niebytem, pięknym i cudownym wynalazkiem boskiego ducha.

Gottfried Wilhelm Leibniz

Aktualności

W finale konkursu uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I klasa:

  • Piotr Kądziela (1c3) - laureat I miejsca

II klasa:

  • Rafał Loska (2d) - laureat I miejsca
  • Sebastian Oleksa (2d) - laureat II miejsca
  • Adam Jedliński (2d) - laureat III miejsca
  • Piotr Ignacy (2d) - wyróżnienie
Pozostali finalisci:
  • 1d: Kacper Dądela, Łukasz Łagosz, Maksymilian Pakos, Przemysław Szewczak, Magda Wójtowicz, Mateusz Bywalec, Paweł Lamża
  • 1c3: Mateusz Pękała
  • 2a; Wiktor Orman
  • 2c1: Jakub Wrona, Mateusz Orzeł
  • 2d: Ewa Miklewska, Kamil Gwóźdź

Do pólfinału Olimpiady Matematycznej 2019 zakwalifikowali się:

    • Dorota Bujak -2d
    • Karolina Dądela 3d
    • Wojciech Duda – 3d
    • Joanna Ginalska -3d
    • Piotr Ignacy – 2d
    • Aleksander Katan- 3d
    • Katarzyna Kępińska – 3d
    • Krzysztof Kordal – 3d
    • Justyna Król – 3b
    • Paweł Lamża – 1d
    • Rafał Loska – 2d
    • Piotr Matusiak – 3d
    • Paweł Moćko – 3d
    • Mateusz Orzeł - 2c1
    • Przemysław Szewczak – 1d
    • Jędrzej Wicha – 3d
    • Roch Wójtowicz- 3d
    • Natalia Wykpis - 3d

W zawodach okręgowych udział wzięli:

  • Jędrzej Wicha
  • Olaf Grabowski
  • Michał Faron
  • Bartosz Sawicki
  • Krzysztof Ciosek
  • Mikołaj Kozok
  • Joanna Ginalska
  • Roch Wójtowicz
  • Alicja Niewiadomska
  • Sebastian Oleksa
  • Jan Kuś
  • Marcel Ścierski
  • Ewa Miklewska
  • Adam Jedliński

Do pierwszego etapu zawodów centralnych Olimpiady Statystycznej zakwalifikowali się:

  • Bartosz Sawicki*
  • Sebastian Oleksa
  • Jędrzej Wicha
  • Jan Kuś

*Bartosz Sawicki otrzymał pierwsze miejsce w zawodach okręgowych

Aleksandra Katan, Roch Wójtowicz, Krzysztof Kordal, Natalia Wykpis, Karolina Dądela, Piotr Matusiak, Kacper Dądela, Wojciech Duda, Adam Jeliński oraz Rafał Loska
po przejściu dwóch etapów kwalifikacyjnych zostali zakwalifikowani do finału tegorocznego Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego.
Finał ten odbędzie się w dniach 2-3 marca 2019 w Krakowie, w siedzibie Wydziału Matematyki i Informatyki UJ.

W finale XXVII edycji wojewódzkiego konkursu "Nudna Matematyka" uczennica naszej szkoły Magda Wójtowicz zajęła I miejsce.

Do finału zakwalifikowani byli również:

  • Paweł Lamża,
  • Mateusz Marczyk.

 

Do półfinału zakwalifikowali się:

  • Mateusz Bywalec,
  • Kamil Długosz,
  • Weronika Klatka,
  • Paweł Lamża,
  • Łukasz Łagosz,
  • Mateusz Marczyk,
  • Maksymilian Pakos,
  • Filip Piskorski,
  • Przemysław Szewczak,
  • Magda Wójtowicz.